Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Aktori i njohur refuzon skenat me puthje: Buzët e mia janë vetëm për gruan time

Shkruar nga Newsbomb
Aktori i njohur refuzon skenat me puthje: Buzët e mia janë vetëm
Aktori Neil McDonough dhe bashkehsortja e tij

Aktori i njohur amerikan Neil McDonough refuzon të marrë pjesë në ndonjë film që ka skena intime, apo qoftë edhe puthje.

Ai është shprehur se refuzon skenat e puthjeve për shkak të bindjeve të tij fetare. Ai tha se buzët e tij i përkasin vetëm bashkëshortes dhe se nuk pranon të puthë asnjë.

"Unë jam shumë fetar. Unë e vendos Zotin dhe familjen time në radhë të parë dhe veten time në vend të dytë. Kjo është nga e cila udhëhiqem", tha aktori.

Aktori thotë se është shumë i lumtur me gruan e tij Ruve McDonough dhe familjen.

"Unë nuk do të puth një grua tjetër sepse këto buzë janë vetëm për një grua," tha ai.

Ai pretendon se puthja e një gruaje tjetër në film do të ishte pabesi dhe tradhti ndaj bashkëshortes së tij.

McDonough dhe gruaja e tij u takuan për herë të parë në xhirimet e Band of Brothers, dhe për McDonough ishte dashuri me shikim të parë. Çifti ka pesë fëmijë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Neal McDonough (@neal_mcdonough)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese