Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Aksidentohet me makinë Alketa Vejsiu, moderatorja mbërrin në emision e tronditur: Gjysma e makinës e shkatërruar

Shkruar nga Newsbomb
Aksidentohet me makinë Alketa Vejsiu, moderatorja mbërrin në
Alketa Vejsiu

Moderatorja Alketa Vejsiu është përfshirë në një aksident mbrëmjen e djeshme, vetëm pak para se të niste emisioni.

Alketa në “Kurthin e Kurthin e Piter Pan”, i ka treguar Fifit, se teksa po shkonte për në emision, një 18-vjeçar që sapo kishte marrë patentën e ka aksidentuar.

Ajo tha se pjesa e parë e makinës ishte shkatërruar, ndërsa fatmirësisht vet nuk kishte marrë ndëmtime.

Pjesë nga biseda:

Alketa: Mua e di ç’më ka ndodhur sot Fifi? Gjysma e makinës time është e shtypur dhe kam pasur një incident sot, që nuk e di si kam shpëtuar. Zoti është i madh! Një djalë 18 vjeç sa kishte marrë patentën, frenuar ishim, makina iku në anën tjetër. Dhe nuk e di, shyqyr kisha vënë rripin e sigurimit.

Fifi: Je mirë?

Alketa Vejsiu: Jam mirë, kam ardhur në orën 9 e një minutë këtu, jam mirë…Jam mirë!

Fifi: Të shkuara! Ti je supersticioze?

Alketa Vejsiu: Unë shumë, mendoj që sot kishte një energji të çuditshme, por jam mirë. Fatmirësisht dhe ata që na përplasën janë mirë, se ishin të rinj. Djali 18, vajza 17 vjeç. Jemi mirë të gjithë!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese