Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ajo”, Bardhi publikon këngën e re, dedikim për modelen Sara Gjordeni

Shkruar nga Newsbomb
“Ajo”, Bardhi publikon këngën e re, dedikim për
Bardhi dhe Sara Gjordeni

Këngëtari i njohur, Bardhi ka publikuar këngën më të re me titull “Ajo”. Dhe vetëm pak moment par publikimit, partnerja dhe fansja e tij më e madhe Sara Gjordeni përmes një postimi në Instagram njoftoi se kënga më e re nga partneri i saj po publikohet.

“Kënga ime e preferuar, pas Betohemi”- shkruan Sara duke lënë edhe të kuptohet se është një projekt muzikor i frymëzuar ose një dedikim për modelen.

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë një nga çiftet më të përfolur kohët e fundit të cilët u lidhën që brenda shtëpisë së Big Brother VIP, dhe vetëm para pak kohësh konfirmuan se do të bëhen prindër. Sara më tepër se këngëtari nga Kumanova është aktive në rrjetet sociale si dhe ndan shpesh moment nga jeta private dhe momente të bukura nga pritja e ëmbël.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese