Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

A është ngacmuar nga futbollistët? Keisi Medini e zbulon se kush i ka shkruar në Instagram

Shkruar nga Newsbomb
A është ngacmuar nga futbollistët? Keisi Medini e zbulon se kush
Keisi Medini

Këngëtarja Keisi Medini, vajza e Sabianit ka treguar në “Top Arena” se është ngacmuar gjithmonë shumë nga futbollistë të ndryshëm. Por këngëtarja nuk ka dashur të tregojë emra, mbase për faktin se pranë kishte Sabianin.

Ajo tregoi se futbollistët i shkruajnë në Instagram, por duke shtuar se janë të huaj. E ndërsa keisi tregonte për ngacmimet, babai Sabiani e shikonte dhe qeshte.

A është ngacmuar nga futbollistët? Keisi Medini e zbulon se kush
Sabiani dhe Keisi Medini

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese