Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

7 muaj pa Zef Dedën, prek Juli: O zemra ime, më ka marrë malli o babo..

Shkruar nga Newsbomb
7 muaj pa Zef Dedën, prek Juli: O zemra ime, më ka marrë malli o
Zef Deda dhe Jul Deda

Sot, bëhen plot 7 muaj që i madhi Zef Deda është ndarë nga jeta. E teksa ditët ikin, malli për të rritet.

Në këtë ditë të trishtë, Jul Deda ka postuar një foto me të atin, krah së cilës shkruan se sa shumë e ka marrë malli.

“Me ka marre malli per buzeqeshjen tende Babo..! Sot, 7 muaj pa ty. Prehu i qete zemra ime. Te dua shume...!”, shkruan Juli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese