Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

6 avionë privat me partneret e futbollistëve, leja e Southgate i kushton Anglisë 500 mijë euro (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
6 avionë privat me partneret e futbollistëve, leja e Southgate i
Partneret e futbollistëve të Anglisë

Gjatë avionë privatë me kosto fluturimi 500 mijë euro me gratë dhe të dashurat e futbollistëve të Anglisë kanë mbërritur në Gjermani, ku po zhvillohet kampionati evropian.

Pas mundësisë që trajneri Southgate u ka dhënë futbollistëve për të takuar familjarët e tyre, menjëherë nga Anglia u nisën 6 avionë privatë me gratë dhe të dashurat e futbollistëve për të takuar gjysmat e zemrës së tyre.

6 avionë privat me partneret e futbollistëve, leja e Southgate i
 

Fluturimi i njërit prej tyre kushtonte 42 mijë euro dhe në total janë paguar 500 mijë euro ose gjysmë milioni euro. Pas eliminimit të Sllovakisë, Anglia do rikthehet në fushë të shtunën kundër Zvicrës për çerekfinalet e Evropianit.

6 avionë privat me partneret e futbollistëve, leja e Southgate i
 
6 avionë privat me partneret e futbollistëve, leja e Southgate i
 
6 avionë privat me partneret e futbollistëve, leja e Southgate i
 
6 avionë privat me partneret e futbollistëve, leja e Southgate i
 
6 avionë privat me partneret e futbollistëve, leja e Southgate i
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese