Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

100 ditë brenda në shtëpi, zbulohet supriza që do u bëhet banorëve të Big Brother Vip

Shkruar nga Newsbomb
100 ditë brenda në shtëpi, zbulohet supriza që do u
Foto ilustruese

100 ditë plot brenda në shtëpinë e Big Brother Vip 3. 100 ditë të mbushura plot me debate, sherre, dashuri, zënka, të qeshura e të qara.

Në kuadër të 100 ditëve në shtëpi, banorët do të suprizohen mbrëmjen e sotme me një darkë me tre të ftuar speicale.

Mësohet se moderator Ledion Liço dhe dy opinionistët, Arbër Hajdari dhe Ori Nebiaj do të futen sot në shtëpi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese