Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Showbiz & Lifestyle

Ka kryer marrëdhënie me Feron në ashensor? Roza Lati tregon të vërtetën

Moderatorja Roza Lati është një ndër femrat më të drejtpërdrejta në ekranin shqiptar. Shpesh herë ajo “thumbohet” nga ndjekësit, gjë e cila nuk e...

Flori Mumajesi dhe çunat dalin në lajme, Klajdi Harruni nuk “kontrollon” dot veten: Tëmën ueyyy…

“Nina” e Flori Mumajesit, Brunos dhe Klajdi Harunit në vetëm pak ditë është kthyer një sukses i vërtetë. Përveçse po dëgjohet në çdo makinë,...

“Do të mbys”, Instagram akuzon Arbana Osmanin për “dhunë ndaj burrit”, moderatorja i kthen përgjigje publikisht

Si në çdo shtëpi tjetër edhe në shtëpinë e Arbana Osmanit kumbon televizori nga ndeshjet e kampionatit. Partneri i Arbanës, Eduarti është një tifoz...

“Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”, këngëtarja trondit me deklaratat e saj: Qaj çdo ditë, kam pirë ilaçe

Britney Spears ka thyer heshtjen dhe për herë të parë ka rrëfyer në një seancë plenare në lidhje me kujdestarinë e babait të saj...

“Më ka bërë të kuptoj se vlej” Adriana Matoshi feston 1 vjetorin e lidhjes me futbollistin 19 vite më të vogël: Jemi shembulli më...

Aktorja dhe njëherazi dhe deputetja e Parlamentit të Kosovës, Adriana Matoshi para pak kohësh “u kryqëzua” nga mediat për lidhjen e saj me futbollistin...

“Nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin”, moderatorja e sportit humb babin dhe prek me fjalët

Ditë zie për moderatoren e sportit Vilma Masha. Vilma ka humbur njeriun më të shtrejtë, babain e saj. Lajmin e trishtë e ka bërë me...

Me foto të ÇMENDUR të të pasmeve, Morena Taraku sfidon ndjekësit në këto ditë vape: Më puthni b*thën (FOTO)

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuara në show bizin shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar...

Ori Nebijaj shtatzënë? Reagon moderatorja dhe tregon të vërtetën

Gjatë ditëve të fundit Ori Nebiaj u përfol në mediat rozë se është shtatzënë.  E të gjitha këto dyshime filluan për shkak se monderatorja në...

Arjon Luli dhe Serena nuk kanë të ndalur, ish-konkurrenti i “Përputhen” poston imazhe komplet nudo të së dashurës (FOTO)

Arjon Luli dhe Serena Sulo janë një ndër çiftet më të komentuar së fundmi.  “Çmenduritë” dhe “skandalet” e tyre nuk kanë të ndalur dhe...

Kaloi natën me Capital T? Nuk ka më dyshime, reagon për herë të parë Adrola Dushi, sqaron njëherë e mirë ndjekësit

Mjaftoi një foto e Adrolës me një super buqetë me lule dhe portalet u mbushën me lajmin se “Adrola dhe Capital T kanë kaluar...

Lajmet e fundit