Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

Showbiz & Lifestyle

Anxhela Peristeri zbulon se është me origjinë greke: Gjyshi im dhe mbiemri janë…

Këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri gjatë një interviste për televizionin grek ‘ERT’ ka folur për këngën e saj ‘Karma’, me të cilën do të përfaqësojë...

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulon gjininë e bebit

Modelja e njohur Emina Cunmulaj do bëhet nënë për herë të tretë. Lajmin e ka bërë me dije vetë modelja me anë të një postimi...

Ç’po ndodh? E përgjakur në mes të rrugës, Selena Gomez shoqërohet në polici

Disa foto të cilat po qarkullojnë me shpejtësi në rrjet kanë tmerruar fansat e Selena Gomez. Këngëtarja shfaqet e përgjakur në mes të rrugës...

“Më paguanin sa për të blerë një pako lines”, ironizon Egla Ceno: Po të kisha mend isha bërë kontrollore jo aktore

Aktorja e njohur Egla Ceno ka bërë ironi me vjedhjen e punës së saj. Teksa dikush i ka shkruar se të tjetër po përfitojnë klikime...

“Vendosja kokën dhe ndihesha e sigurt”, përlotet Klajda Gjosha: Nuk e kam më shpatullën ku mbështetesha

Kandidatja për depuetete  për LSI  në qarkun e Tiranës, Klajda Gjosha e përlotur mbrëmjen e djeshme ka rrëfyer marrëdhënien e veçantë që ajo kishte...

Enca heq të brendshmet, i vendos në fytyrë për t’u mbrojtur nga Covid-19!

Enca Haxhia prej ditësh po shijon pushimet në Dubai. Gjatë gjithë kësaj kohe këngëtarja ka ndarë me ndjekësit foto mjaft të nxehta dhe copëza të...

Bionde për Andin, karrotë për Beartin dhe tani çokollatë për Geraldin; Pas ndarjes Tea gjen ngushëllim në krahët e dikujt tjetër, shkëmben puthje me...

Teksa mediat po ziejnë nga lajmi i ndarjes së Beart Rexhepit me Tea Trifonin, mesa duket kjo e fundit nuk ka humbur kohë dhe...

“Shkëndijat” nuk janë shuar, Naimi i tregon të gjitha, zbulon se cila ngjyrë e të brendshmeve i pëlqen te Mihrija

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë  një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë  të cilët I kanë rezistuar viteve në skenë. Ata kanë...

“E kisha të pamundur të isha në program” Eva Murati zbulon arsyen e mungesës së saj në ekran: Trupi im pësoi kolaps….

Ditën e mërkurë mungesa e Eva Muratit në Champions League ka shqetësuar të gjtihë ndjekësit e saj. Mirëpo, për këtë mungesë Eva ka një arsye të...

‘Pse më preke në familje?’ Degjeneron Përputhen +40, Naumi-Linditës: Se më deshi k*** (VIDEO )

Ka degjeneruar debati mes dy konkurentëve të Përputhen +40, Linditës dhe Naumit. Sot ishte takimi i tyre dhe mesa duket nuk ka shkuar siç...

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img