Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shorti i Shqipërisë, reagon Rama: Grup i pamundur por …

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c0c0bfc7aee2dae95e1a31f9d087b05b

Menjëherë pas hedhjes së shortit në Paris për euro 2016 ka reaguar kryeministri Rama përmes një postimi në Twitter.

“Edhe në finalet e 2016 një grup i pamundur por eleminatoret na mësuan se asgjë nuk ësthë e pamundur”, shkruan Kryeministri.

Shqipëria është në grupin A me Francën, Rumaninë dhe Zvicrën. Ndeshjen e parë do ta luajë më 11 qershor me kombëtaren e Zvicrës.

Lexo edhe: Hidhet shorti Francë 2016, ja kush janë kundërshtarët e Shqipërisë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img