Shoqja super fotografe, kap Rezartën duke bërë selfie, por gjoksi... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:36 10-07-2020 Shoqja super fotografe, kap Rezartën duke bërë selfie, por gjoksi... (FOTO) Rezarta Shkurta

Menduam se ishte Ermali, por jo. Aulona Musta sapo na vërtetoi që është një fotografe e talentuar.

Ndërsa Rezarta ishte duke bërë një selfie, ajo i ka shkrepur një foto që "ç'të themi". Rezi duket një super yll, e duke qenë afër detit, epiteti yll deti në këtë foto do i ngjiste shumë.

Ajo shihet të ketë veshur një body për plazh, teksa bie në sy gjoksi bombastik dhe trupi në super formë.

"Nuk ka më bukur në botë se bregdeti shqiptar. Aulona po ngele ndonjë ditë pa punë me këtë foto sapo përfitove pozicion si fotografe", shkruan Rezarta krahas fotos në Instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010370969772339
array(1) { ["section"]=> string(75) "shoqja-super-fotografe-kap-rezarten-duke-bere-selfie-por-gjoksi-foto-213471" }