Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Shoqërohen në polici dy gazetarët e lajmit të rremë për tërmetin e madh (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy gazetarët e shoqëruar në polici, Aurel Rakipllari i “Syri” dhe Daniela Grica e “Shekullit”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img