Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Shokuese: Zbulohet rrjeti i pedofilëve që vepron në Shqipëri dhe Kosovë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img