Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

SHOKUESE / Ushtari rus telefonon gruan, ajo “i jep leje”: Përdhuno ukrainaset, por të paktën përdor mbrojtje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër telefonatë e përgjuar hedh dritë mbi krimet çnjerëzore që po kryejnë ushtarët rusë në Ukrainë.

Sipas transkriptit të bisedës, një ushtar rus që ndodhet në Ukrainë ka telefonuar gruan e tij, teksa kjo e fundit i ka sugjeruar të përdhunojë gra ukrainase por duke përdorur mbrojtje.

Gruaja: Po mirë, bëje. Përdhuno gratë ukrainase atje. Vetëm mos më trego mua. Ok?

Ushtari rus: A mund të përdhunoj dhe të mos të të tregoj gjë ty?

Gruaja: Po, që unë të mos di gjë. Pse pyet?

Ushtari rus: A mundem, vërtet?

Gruaja: Po, të lejoj, vetëm përdor mbrojtje

Më shumë


spot_img
spot_img