Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Shokuese, tre persona me maska masakrojnë me shufra hekuri 54-vjeçarin në Lezhë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme kanë masakruar një 54 vjeçar në Lezhë.

Sipas policisë 3 persona me maska po qarkullonin me një mjet tip “Audi” të bardhë kur kanë masakruar me leva duke e lënë në gjendje të rëndë 54 vjeçarin.

Bëhet fjalë për shtetasin Pal Beci 54 vjeç, baba i katër fëmijëve, i divorcuar që jeton vetëm me nënën e tij 80 vjeçe. Atentatorët e kanë pritur një orë para se të dalë nga banesa e tij në pallatin ku jetonte, më pas e kanë qëlluar disa herë me shufra hekuri duke e lënë në gjendje kome.

Nuk dihen ende shkaqet dhe as identiteti i autoreve.

Më shumë
spot_img
spot_img