Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Shokuese: Tenton të dhurojë spektakël por bie nga gradaçela (Pamje të rënda)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ef4dfda4e3d1a9575a29f9faa2f4fc4a

Një djalë i ri ka gjetur në mënyrë tragjike vdekjen gjatë performancës së tij mbi një gradaçelë 62-katëshe.

Kinezi 26-vjeçar Wu Yongning u përpoq të dhurojë spektakël duke u varur në buzë të gradaçelës, një “sport” ekstrem që po praktikohet gjithnjë e më shumë nga të rinjtë në mbarë botën, por gjatë tentativës për t’u ngjitur sërish atij i kanë shkarë duart.

Trupi i pajetë u gjet disa orë më vonë dhe rreth 15 metra larg gradaçelës, në taracën e një godine më të ulët.

Kujdes! Pamje të rënda:

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img