Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Shokuese! Qeni qëllon me armë gjuetarin

Lajme të ngjashëm

Në New Mexico së fundmi ka ndodhur një aksident i padëgjuar më parë.

 

Një qen ka aksidentuar pronarin e tij pasi shkeli një armë gjahu.

Sonny Gilligan, 74 vjeç, ishte ulur në vendin e shoferit në kamionin e tij të parkuar dhe qeni i tij Charlie shkaktoi aksidentin dramatik kur shkeli me këmbë, këmbëzën e pistoletës.

Plumbi me armë zjarri kaloi përmes sediljes së shoferit dhe preku kurrizin e Gillian duke i thyer disa brinjë dhe klavikulën.

Më shumë