Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Shokuese në Brazil, i riu i bën atentat 34-vjeçares në mes të ditës (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f3695900a50725d09663215c7281aa97

Qyteti brazilian i Sao Paulos është tronditur nga një ngjarje tepër e rëndë.  

Një i ri, i ka bërë pritë 34-vjeçares, Anna Pola da Silva duke e lënë të vrarë në vend.

Da Silva kishte mbyllur turnin në një dyqan këpucës dhe rrugës për në shtëpi iu bë pritë nga autori i ngjarjes së rëndë, i cili nxori revolën për ta qëlluar në kokë.

Autori është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes me një biçikletë ndërsa policia nuk ka raportuar për të shoqëruar në komisariat për ngjarjen.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit.

Gjakftohtësia e tij ka shokuar Brazilin që tregon edhe njëherë se është shteti ku kriminaliteti është në nivele të larta. 

KUJDES! PAMJE TË RËNDA

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img