Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Shokuese! Lind foshnja “alien”, babai zemërthyer: Perëndia na e dha dhe ajo na e mori

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img

spot_img