Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Shokuese, kandidati për Kryeprokuror ka aksidentuar një person dhe është qëlluar me armë zjarri në Durrës (Gazetari i zbardh të kaluarën)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nje tjeter pyetje per te bere eshte dhe detyra e komanduar ne Korçe. Elezi duke qene Prokuror Aapeli ne Durres eshte komanduar prokuror per katër muaj ne Korçe. Sa i ligjshem eshte sa i perket kohezgjatjes dhe shkalles hierarkike ky komandim ne kete detyre..?!

Më shumë


spot_img

spot_img