Shokuese / Babai përdorte neutralizues elektrik për të disiplinuar fëmijët

Publikuar tek: bota, më 16:15 29-05-2019 Shokuese / Babai përdorte neutralizues elektrik për të disiplinuar fëmijët

Një japonez është arrestuar sot pasi u akuzua se përdorte elektricitet permes një pajisje për të disiplinuar femijët e tij.

45-vjeçari ka tre femijë, dy vajza mosha 17 dhe 13 vjeç si dhe një djal 11-vjeçar. Sipas agjensisë ‘Reuters’ djali 11 vjeçar kishtë shenja të zeza në dorë të cilat ngritën dyshime nga mesuesit e tij në shkollë.

Pas hetimit të policisë vendase u zbulua se 45-vjeçari kishtë një neutralizues dhe e përdorte atë për të disiplinuar femijët e tij.

Tashmë ai u arrestua dhe do i hiqet ushtrimi i të drejtës së prindërit, ndërkohë femijët do të dërgohen në jetimore pasi e ëma ka humbur jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjedi në teatër/ Rrëzohet skena, humb jetën një vajzë, dhjetëra fëmijë plagosen (VIDEO)
SHBA akuzojnë Iranin për sulme ndaj çisternave të naftës »
Article Logic
Execution time: 0.011806964874268
array(1) { ["section"]=> string(79) "shokuese-babai-perdorte-neutralizues-elektrik-per-te-disiplinuar-femijet-166179" }