Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

Shokon BOTËN! Nuk ka lidhje me politikën, por aktori i HUMORIT është pretendenti kryesor për t’u bërë PRESIDENT

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zgjedhet presidenciale në Ukrainë do të mbajen më datën 21 prill, por duket se sfida ka filluar që tani.

Habia vjen nga kandidati Volodymyr Zelenskiy, i cili nuk ka asnjë lidhje me politikën por që rezulton i pari në çdo sondazh.

Zelenskiy është një nër aktorët më të mirë të humorit në Ukrainë dhe mesa duket ka fituar zemrat e publikut të gjerë, duke lënë pas Petro Poroshenko dhe ish-kryeministren Yulia Timoshenko. 

Për ironi të fatit, në një serial televiziv ukrainas, Zelenskiy interpreton pikërisht një president të ndershëm.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img