Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shoferja përplas me makinë gruan afër Ministrisë së Jashtme, e plagosura dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8d6303cdc19bc3cc7a6cf435e338c326

Një grua ka mbetur e plagosur pak minuta më parë në Tiranë, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Mësohet se një mjet me drejtuese shtetasen E.A, ka përplasur në bulevardin “Zhan D’ark” një shtetase tjetër ende të paidentifikuar. E plagosura është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmë mjekëosre.

“Me datë 16.03.2021, rreth orës 12:20, në bulevardin “Zhan D’ark”, mjeti me drejtuese shtetasen E. A., ka aksidentuar një shtetase ende të paidentifikuar e cila u dërgua në spital, për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton Policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img