Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Shoferja humb kontrollin dhe përplaset me murin, plagoset pasagjeri në Krujë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fashtin Luz të Krujës. Paraprakisht mësohet se një automjet me drejtuese shtetasen me iniciale A. D., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur rrethues dhe si pasojë është dëmtuar pasagjeri B. D.

I plagosuri është dëguar menjëherë në spiatl për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

“Më datë 14.12.2021., rreth orës 18:45, në fshtin Luz të Krujës, automjeti me drejtuese shtetasen A. D., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur rrethues dhe si pasojë është dëmtuar pasagjeri B. D., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftiin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img