Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Shoferja e Benz-it përplas motorin në Lungomare, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në shëtitoren e ‘Lungomares’ në Vlorë.

Mësohet se një mjet tip “Benz”që drejtohej nga një vajzë ka përplasur një motor, ku për pasojë ky i fundit ka mbetur i plagosur rëndë. Drejtuesi i motorit është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Më shumë

spot_img