Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shoferja 27-vjeçare përplas me makinë këmbësorin në Vlorë

Shkruar nga Newsbomb
Shoferja 27-vjeçare përplas me makinë këmbësorin

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në lagjen “Partizani”, ku ka mbetur i plagosur një këmbësor.

Bëhet me dije se një automjet tip “Benz”, me drejtues shtetasen E. Ll., 27 vjeçe, ka aksidentuar këmbësorin me iniciale P. M., 62 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.

“Rreth orës 09:30, në lagjen “Partizani” një automjet tip “Benz”, me drejtues shtetasen E. Ll., 27 vjeçe, ka aksidentuar këmbësorin me iniciale P. M., 62 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese