Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Shoferi pëson arrest kardiak në timon, humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën elektrike në Lushnjë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shofer 48 vjeçar ka ndërruar jetë në Lushnjë, pasi ka pësuar arrest kardiak gjatë kohës që ishte në timon. Ai ka humbur për rrjedhojë kontrollin e makinës dhe është përplasur me një shtyllë elektrike.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:10, në fshatin Karbunarë e Madhe dhe shtetasi me inicialet E. Ll ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lushnjë / Informacion paraprak

Rreth orës 12:10, në fshatin Karbunarë e Madhe, Lushnjë, shtetasi E. Ll., 48 vjeç, dyshohet se gjatë drejtimit të automjetit, si pasojë e atakut kardiak, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka goditur një shtyllë elektrike.

48-vjeçari ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img