Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Shoferi përplas këmbësoren në Vlorë, “ia mbath” nga vendngjarja

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Ali Demi”. Bëhet me dije se një mjet ka aksidentuar një këmbë]sore, shtetasen me iniciale V. H., rreth 60 vjeçe, e cila ndodhet në spital, në kujdsin e mjekëve. Pas aksidentit, drejtuesi i automjetit është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 09:40, në një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasen V. H., rreth 60 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Pas aksidentit, drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit.

Më shumë