Shoferi përplas 22 vjeçarin me biçikletë te Rruga e Elbasanit, i riu përfundon në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 21:00 03-06-2020 Shoferi përplas 22 vjeçarin me biçikletë te Rruga e Elbasanit, i riu përfundon në spital Foto ilustruese

Një 22 vjeçar është plagosur pasditen e sotme te Rruga e Elbasanit, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Blutë e Tiranës bëjnë me dije, rreth orës 19:34 në rrugën e “Elbasanit” në kryqëzim me rrugën “Qamil Guranjaku”, mjeti me drejtues shtetasin B.B., ka përplasur biçiklistin B.R., 22 vjeç, i cili është dërguar në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.06.2020, rreth orës 19:34, në rrugën e “Elbasanit”, në kryqëzim me rrugën “Qamil Guranjaku”, mjeti me drejtues shtetasin B.B., ka përplasur biçiklistin B.R., 22 vjeç, i cili është dërguar në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083518028259277
array(1) { ["section"]=> string(94) "shoferi-perplas-22-vjecarin-me-biciklete-te-rruga-e-elbasanit-i-riu-perfundon-ne-spital-208962" }