Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Shoferi përplas 19-vjeçarin në Kamzë, i riu niset me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Besëlidhja”, në Kamzë.

Paraprakisht mësohet se një mjet ka përplasur një këmbësor me iniciale P. P., 19 vjeç, i cili është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak:

Rreth orës 20:30, në rrugën “Besëlidhja” në Kamzë, mjeti me drejtues F. P ka aksidentuar këmbësorin shtetasin P. P., 19 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img