Shoferi i kamionit me kokainë shpjegon edhe përshkrimin në Facebook: U çoj mill partizanëve...

Publikuar tek: aktualitet, më 13:11 06-03-2018 Shoferi i kamionit me kokainë shpjegon edhe përshkrimin në Facebook: U çoj mill partizanëve...

Armando Pezaku, shoferi i kamionit ku u gjetën 613 kg kokainë ka dhënë shpjegim para togave të zeza edhe për përshkrimin te të dhënat në facebook “u çoj mill partizanëve” që bëri aq shumë bujë në rrjetet sociale.

Ai ka mohuar të ketë lidhje me drogën duke pohuar se as ia kishte idenë se ç’kishte brenda kontenieri.

“Për Facebook –un... ku është shkruar “I çoj miell partizanëve”, ma ka hapur vëllai adresën dhe as merrem me Facebook”, ka deklaruar 25- vjeçari.

Pezaku në dëshminë e tij ka thënë se ishte në Tiranë kur u njoftua për ngarkesën në port dhe u nis menjëherë si punëtor i kompanisë Arbri Garden por pa ditur se brenda bananeve kishte drogë.

LEXO EDHE“I ÇOJ MILL PARTIZANËVE”... KUSH ËSHTË SHOFERI I KAMIONIT TË KOKAINËS ME VLERË 180 MILION EURO QË U KAP NË DURRËS

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kthehen nga Franca në Rinas 178 shqiptarë, në 2 muaj 156 operacione
Dallgët arrijnë 9 ballë në Vlorë, pezullohet aktiviteti detar »
Article Logic
Execution time: 0.012048006057739
array(1) { ["section"]=> string(97) "shoferi-i-kamionit-me-kokaine-shpjegon-edhe-pershkrimin-ne-facebook-u-coj-mill-partizaneve-112371" }