Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Shoferi i furgonit rreh 2 fëmijë, nxënësit i bëjnë gjëmën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Dibër ku një shofer furgoni që trasportonte nxënës shkolle ka dhunuar 2 fëmijë.

Mësohet se aktin e kanë filmuar vetë nxënësit, të cilët pas ngjarjes kanë denoncuar shoferin në polici.

Burime bëjnë me dije se shoferi i furgonit të shkollës ka qenë i dehur.

Pas kësaj ngjarje ka reaguar dhe Ministria e Brendshme, duke deklaruar se dhunuesi ndodhet në komisariat.

Më shumë

spot_img