Shoferi i furgonit ngacmon vajzën me biçikletë, por çfarë bën ajo e lë me gojë hapur (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:32 18-08-2017 Shoferi i furgonit ngacmon vajzën me biçikletë, por çfarë bën ajo e lë me gojë hapur (VIDEO)

Një vajze e re teksa udhëtonte me biçikletë është ngacmuar nga drejtuesi i një furgoni.

Ndonëse ajo është përpjekur ta evitojë, ai e ka ngacmuar sërish.

Vajza në inat e sipër, ka ndjekur mjetin dhe në momentin që ai është ndalur në semafor, nga biçikleta ka tërhequr pasqyrën duke e bërë copë-copë.

Pasagjeri që ishte në furgon ka hapur derën i befasuar nga ajo që ndodhi. Ndërsa personi që i ka filmuar me motor është ndalur duke iu thënë  “ngacmuesve” që vajza ua bëri shumë mirë. /newsbomb.al/

Shiko videon si më poshtë: 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Horror në Finlandë, agresori masakron me thikë qytetarët në mes të rrugës
Fitoi “Nobel-in" në moshën 17 vjeçare, Malala rregjistrohet ne Oskford, ja përse do te studiojë »
Article Logic
Execution time: 0.023038148880005
array(1) { ["section"]=> string(95) "shoferi-i-furgonit-ngacmon-vajzen-me-biciklete-por-cfare-ben-ajo-e-le-me-goje-hapur-video-89491" }