Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Shoferi i dehur përplas punëtorin shqiptar, 33-vjeçari në gjendje të rëndë në Itali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 33-vjeçar shqiptar ka pësuar një aksident të rëndë në Itali. 33-vjeçari ishte duke punuar në një kantier ndërtimi në zonën e Brianza, kur u përplas nga një makinë.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme, teksa i riu po vizatonte shenjat e trafikut rrugor dhe në një moment u përplas nga një makinë, e cila drejtohej nga një italian që rezultoi në gjendje të dehur.

Shqiptari i plagosur u dërgua në spitalin e San Gerardo, ku edhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img