Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Shoferë, ja si të aplikoni në e-Albania për të kërkuar rishikimin e masës së Policisë Rrugore (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dikur shoferët mbanin radhë në sportel për të kërkuar rishikimin e masës së Policisë Rrugore por tanimë ky shërbim do të jetë online në e-Albania.

Lajmin e bën me dije drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit, Linda Karçanaj e cila shpërndan edhe video-procedurën me të gjitha hapat e aplikimit.

Nga sot, jo më radhë në sportelet e policisë, jo më humbje kohe, jo më korrupsion Shko në e-Albania dhe ndiq procedurën e thjeshtë të apelimit të kundravajtjeve rrugore.

Në videon e mëposhtme, është sqaruar çdo detaj mbi këtë shërbim të ri”, shkruan Karçanaj!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img