Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

“Shkundi” Këshillin Kombëtar, Berisha shfaqet i qetë nga Gjiri i Lalëzit, ja mesazhi për ndjekësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha pas një ditë të ngjeshur në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, ku ngriti tonet se PD-ja që ekzistonte dikur nuk është më, shfaqet i relaksuar nga Gjiri i Lalëzit.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha “i zhveshur” nga posti i kreut të PD-së, i veshur sport, nuk heziton të përshëndesë ndjekësit në rrjetet sociale.

“Një përshëndetje të përzemërt me këtë foto! #sb”-shkruan Berisha.

Kreu i PD-së, Berisha kërkoi ndryshimin urgjent të situatës në Partinë Demokratike, e cila sipas tij është shumë larg rrugës së fitores.

“Ku është PD sot?! Është larg në aktivitetet e saj, larg asaj që duhet të jetë,. Këtu kam parasysh seksionin dhe grup seksionin. Si të jenë ata do të jemi dhe ne.

Është urgjent ndryshimi i situatës. Askush të mos mendojë se mund të fitohet vetëm me makro aktivitete. Por pa kombinimin e aktiviteteve të tjera në nivel seksioni, në nivel blloku, në çdo skaj, ne në këto kushte fitore nuk shohim. Do rrimë duke shprehur habira për veprimet e një njeriu, një keqbërësi që vjedh dhe tallet me qytetarët.”-tha Berisha, një ditë më parë.

 

Më shumë
spot_img
spot_img