Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

“Shkundet” vendi, tërmeti godet qytetin e Lezhës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak minuta më parë lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në vendin tonë.

Sipas EMSC, tërmeti ishte me magnitudë 5.0 të shkallës Rihter ndërsa epiqendra ishte në qytetin e Lezhës.

Dridhjet sizmike kanë qenë të forta dhe kanë shkaktuar frikë tek qytetarët.

860f693d cabb 45fc ab83 a6b2e47c2fa4 3
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img