Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Shkullaku kërkon dorëheqjen e Bashës: Ngriu në 40 gradë celcius

spot_img

Lajme të ngjashëm

I ftuar në emision “Opinion” gazetari Armand Shkullaku është shprehur se kjo situatë përplasjesh në Partinë Demokratike pritej pas humbjes së thellë në zgjedhje.

Shkullaku është shprehur se për atë që Basha luftoi më shumë, zgjedhjet e lira ato nuk u arritën. “Strukturat e PD që duhet të funksiononin në momente dhe të ndalnin shitblerjen e votës nga Partia Socialiste nuk ishin, nuk funksionuan ditën e zgjedhjeve”, u shpreh Shkullaku.

Shkullaku tha se Basha duhet të tërhiqet dhe të jap dorëheqjen. “Kjo vetngrirje e Bashës në temperaturën 40 gradë celsius nuk shkon. Te dorehiqet”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img