Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Shkrumbohet nga zjarri banesa në Memaliaj, 4 pjesëtarët e familjes dërgohen në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr ka shkrumbuar banesën e Fatmir Shehut mbrëmjen e sotme në Memaliaj. Falë ndërhyrjes së shpejtë të zjarrfikësve është bërë e mundur shpëtimi i 4 pjesëtarëve të familjes.

Ata kanë marrë plagë të lehta dhe janë dërguar në spitalin e Tepelenës për të marrë kujdesin mjekësor.

Dyshimet e para janë se zjarri mund të jetë shkaktuar nga një qiri i ndezur në dhomën e gjumit.

Më shumë
spot_img
spot_img