Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shkrumbohet nga flakët një makinë në Krujë, shoqërohen disa persona (FOTO – DYSHIMET)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5468f079d2343cc3b299425b577bf477

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në Krujë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00, në oborrin e banesës është djegur mjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit B. V. Dyshimet janë se zjarrvënia është e qëllimshme.

Në ambientet e Policisë janë shoqëruar disa persona si dhe janë administruar provat në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Nga vendngjarja:
145718761_1514184608943549_2507987713251350714_n.jpg
145399780_166415621677139_463588791977171717_n.jpg
145225905_468037564571217_8648138300683672263_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img