Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shkrumbohet nga flakët një makinë në Tiranë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet është përfshirë nga flakët këtë pasdite në autostradën Tiranë. Nga burime paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në Sauk, pranë Liqenit të Thatë.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga zjarri në mjet, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e rënies së zjarrit në automjet.

Dyshohet një defekt teknik.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img