Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.1kmh
0 %
Die
24 °
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Shkrumbohet nga flakët mjeti “Mercedes-Benz” në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë është përfshirë nga flakët orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë.

Bëhet me dije se në lagjen “Hajro Çakërri”, ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht automjeti tip “Mercedes-Benz”, në pronësi të shtetasit R. I., 58 vjeç, banues në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë.

albsig

spring

Mjeti është shkrumbuar plotësisht nga flakët, ndërsa dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Informacion paraprak:

Më datë 17.05.2022, rreth orës 02:35, në lagjen “Hajro Çakërri”, ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht automjeti tip “Mercedes-Benz”, në pronësi të shtetasit R. I., 58 vjeç, banues në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img