Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Shkrumbohet nga flakët makina në Korçë-Pogradec, shpëton mrekullisht shoferi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cea1b6371afb5aa2e4b3d33891a5eb7b

Një makinë është përfshirë nga flakët në aksin Korçë-Pogradec afër fshatit Bulgarec. Zjarrfikësja ka vonuar dhe për pasojë mjeti është shkrumbuar i gjithi.

Fatmirësisht shoferi ka dalë nga makina dhe ka mundur të shpëtojë pa u dëmtuar. Mendohet se zjarri është shkaktuar si pasojë e një shkëndije elektrike.

Më pas në vendngjarje ka shkuar policia dhe forcat zjarrfikëse.

Më shumë

spot_img
spot_img