Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në dalje të tunelit të Elbasanit mbrëmjen e sotme.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, pasi shoferi ka dalë nga mjeti në momentin që makina mori flakë, teksa dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkak të një defekti teknik.

Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhejne  plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin I.K., 23 vjeç, banues në Tiranë , në ecje e sipër ka marrë flakë dhe për pasojë mjeti  është djegur pjesërisht.Si pasojë e flakëve nuk ka dëme në njerëz”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img