Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Shkrumbohet nga flakët “Fordi” në Vlorë, makina ishte e parkuar, ngjarja pas mesnate

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet tip “Ford Focus” është shkrumbuar nga flakët gjatë natës në qytetin e Vlorës. Mësohet se mjeti ka qenë i parkuar në vendin e quajtur ish-Fusha e Druve.

Shkaqet e ngjarjes nuk dihen ende. Mjeti ndodhej pranë oborrit të shtëpisë së pronarit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00.30 pas mesante, ndërsa nuk është e qartë nëse kemi të bëjmë me një defekt teknik që ka shkaktuar flakët, apo zjarrvënie të qëllimshme.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje për të dokumentuar dhe zbardhur atë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img