Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Shkrumbohet mjeti në Vlorë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet është përfshirë nga zjarri paraditen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ndodhi në rrugën e re në qytetin bregdetar. Paraprakisht mësohet se makina është shkrumbuar plotësisht.

Mjeti është në pronësi të shtetasit E.B. Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka qenë e qëllimshme.

“Sot, rreth orës 10:30, në lagjen “Osman Haxhiu”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i parkuar, i markës “Renault”,  në pronësi të shtetasit E. B.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarri,” njofton policia.

180720162 1416214658715447 1844478543130598117 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img