Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shkrumbohet makina në Elbasan, dyshohet e përdorur në ngjarje kriminale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5ec0852c638a9f65c0921eca686f556f

Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin Elbasan-Ish Metalurgjiku.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14: 45 në Bradashesh te Ura e Kushës.

Bëhet me dije se mjeti që është djegur është në pronësi të shtetasit Arrilla Debit. Nuk dihet ende rrethanat dhe shkaqet që kanë bërë që makina të përfshihet nga flakët.

Paraprakisht dyshohet se automjeti mund të ketë qenë i vjedhur ose i përdorur në ngjarje kriminale, raporton “news24”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img