Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Shkrumbohet fugoni me mallra në Kavajë, ja çfarë dyshon policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

23dcf338f605631711efe953a614a97b

Një mjet tip ‘Fugon’ është djegur ditën e sotme në hyrje të qytetit të Kavajës.

Mësohet se makina u përfshi nga flakët në momentin që shoferi bashkë më një person tjetër kishin ndaluar në një lokal aty pranë.

Pasi vërejtën se nga mjeti po dilte tym, ata kanë zbrazur mallin nga fugoni, pasi e kishin ngarkuar me bajame, kikirikë dhe produkte të tjera.

Mjeti pothuajse është djegur plotësisht, ndërsa sipas policisë shkak mendohet të jetë bërë një shkëndijë elektrike në kroskotin e makinës.

Më shumë

spot_img
spot_img