Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Shkrumbohet banesa në Dukat të Vlorës, familjarët dhe banorët përpiqen të shuajnë flakët me mjete rrethanore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shtëpi në fshatin Dukat të Vlorës është përfshirë sot nga flakët.

Familjarët dhe banorët e zonës po tentojnë të shuajnë flakët me mjete rrethanore.

Shkak i zjarrit të rënë në banesë është bërë një  shkëndijë elektrike. Forcat zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes për të vënë në kontroll situatën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img