Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Shkrumbohen dy makina te ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot në orët e para të mëngjesit dy makina janë përfshirë nga flakët në lagjen “Komuna e Parisit” në kryeqytet, raporton newsbomb.al.

Mjeti tip ‘Smart’ ështe shkrumbuar i gjithi nga flakët ndërsa makina tip ‘Benz A-Class’ ka pësuar dëme te konsiderueshme.

Ende nuk dihen arsyet e ngjarjes nëse zjarri ishte i qëllimshëm. Priten detaje të reja nga ngjarja si dhe informacioni zyrtar i policisë.

82613010_533327397271027_4175645313446445056_n.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img